1394/05/18 14:30

علائم بیماری چگونه است

علائم بیماری کیست مویی از یک گودی کوچک تا توده ای بزرگ و دردناک متفاوت می باشد. در اغلب موارد ترشحاتی در منطقه ایجاد می شود که ممکن است شفاف، کدر یا خون آلود باشند. منطقه، پس از عفونت ممکن است قرمز رنگ و حساس شده و ترشحات چرکی دچار بوی ناخوشایندی خواهند شوند. عفونت ممکن است باعث تب، بی حالی و تهوع شود.

برای این بیماری چندین نوع الگوی مختلف وجود دارد. تقریبا تمامی بیماران دچار آبسه های حاد می شوند . منطقه ای که  دچار تورم شده و نسبت به لمس حساس شده و ترشحات چرکی از محل خارج می شود. پس از اینکه آبسه بهبود یافت، چه به صورت خودبه خودی و چه با استفاده از دارو درمانی، بسیاری از بیماران دچار سینوس پیلونیدال یا کیست مویی می شوند. این سینوس حفره ای در زیر سطح پوست بوده که از طریق یک یا چند منفذ باز به سطح پوست متصل می شود. گرچه تعداد کمی از این سینوس ها ممکن است بدون درمان، خود به خود ازبین بروند، اما در اغلب بیماران برای برداشتن آنها نیاز به عمل جراحی کوچکی می باشد.
.

چگونگی بیماری کیست موئی یا سینوس پایلونیدال


در تعداد کمی از بیماران این سینوس ها دچار عفونت های برگشت کننده و التهاب می شوند. بیماری مزمن باعث ایجاد تورم، درد و ترشح می شود. تقریبا همیشه برای درمان این شرایط جراحی ضروری می باشد.
تعیین وقت اینترنتی
نام
تلفن شما (الزامی)
پیام شما
ارتباط با ما
    میدان ونک، خ ملاصدرا، خ پردیس شرقی، ساختمان پردیسان، پلاک 14، طبقه 5  جواب دهی تلفن همه روزه از 9 صبح تا 9 شب
مراجعه و پذیرش حضوری فقط با تعیین وقت قبلی
نظر شما درباره این مطلب
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :