1394/05/26 12:31

درمان هموروئید به روش جراحی باز

عمل کردن و برطرف نمودن هموروئید و بواسیر به شیوه جراحی باز غالبا به منظور بیماران مبتلا به همورئید درجه 3 و یا درجه 4 به کار می رود. مراد از مبتلایان به همورئید درجه 3 و یا 4 افرادی می باشند که هموروئید آنها به مرحله دردآوری رسیده است و بالشتک همورئید آنها از مقعد خارج می ماند و بایست آن را با دست به درون فرو برد (درجه 3) و در بعضی دیگر بیرون افتادن بالشتکهای همورئید در بیرون از مقعد با درد خیلی زیاد همراه است و به درون نیز فرو نمی شود. (درجه4)

این شیوه درمان بواسیر به دو حالت با بی حسی موضعی و با بیهوشی صورت می گیرد.

در این شیوه درمانی برش و برداشت همورئید درونی و بیرونی با هم صورت می پذیرد و در برخی از موردها زخم ناشی از برداشت همورئید بوسیله بخیه های قابل جذب محکم می گردد و در برخی موردهای دیگر زخم به وجود آمده از برداشت همورئید را باز می گذارند تا به طور نرمال خودش در مدت  4 الی 8 هفته بازسازی شود. در این شیوه می توان همه بالشتکهای همورئیدی را در یک جلسه درمانی برداشت و بایست توجه داشت که از برداشت بیش از اندازه پوست کناره های مقعد اجتناب کرد به خاطر اینکه احتمال دارد بیمار مبتلا به تنگی مقعد دچار گردد.

کلا شیوه های درمانی غیر جراحی همورئید مفیدتر و مطلوب تر است به این خاطر که با درد و عارضه های کمتری توام می باشد. نظیر :

1-سرعت عمل در حداقل زمان ممکن

2-پس از عمل اثری از آن در محل عمل نمی ماند

3-احتیاجی به بستری شدن نیست

4-بدون بیهوشی با بی حسی موضعی قابل عمل می باشد

5-بدون خونریزی است

6-بافت های کناری همورئید آسیب نمی بیند

تعیین وقت اینترنتی
نام
تلفن شما (الزامی)
پیام شما
ارتباط با ما
    میدان ونک، خ ملاصدرا، خ پردیس شرقی، ساختمان پردیسان، پلاک 14، طبقه 5  جواب دهی تلفن همه روزه از 9 صبح تا 9 شب
مراجعه و پذیرش حضوری فقط با تعیین وقت قبلی
نظر شما درباره این مطلب
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :