1395/07/06 10:53

درمان بواسیر|درمان هموروئید با لیزر بدون عمل

 تصویر درمان بواسیر هموروئید با لیزر بدون عمل

درمان بواسیر ( هموروئید ) بدون عمل جراحی

در زمان های گذشته جراحی بواسیر یا هموروئید به روش سنتی انجام می شد که این روش بسیار دردناک بود و فرد بیمار میبایست تحت بیهوشی کامل قرار میگرفت و بعد از عمل باید حداقل ​2 روز در بیمارستان بستری میشد و چند روزی را هم در خانه باید استراحت مطلق میکرد.برای همین اکثر افرادی که در گذشته جراحی بواسیر انجام داده اند به عنوان یک خاطره تلخ از آن موقع یاد میکنند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ​پیدایش دستگاه های لیزر، درمان بواسیر یا هموروئید به عنوان یک شیوه مدرن درمانی که این روزها بسیار مورد استقبال و رضایت بیماران قرار گرفته است به صورت یک عمل سرپایی با بی حسی موضعی بدون نیاز به بیهوشی و بدون درد و خون ریزی در کمتر از یک ساعت قابل درمان است.

در این شیوه به هیچ نحوی از برش جراحی استفاده نمی شود و فرد بیمار بعد از ​درمان با لیزر میتواند بلافاصله به محل کار و یا زندگی روزمره خود برگردد بدون اینکه نیاز به بستری شدن و استراحت مطلق داشته باشد

انواع روش درمان بواسیر یا هموروئید با لیزر

  

در حال حاظراز سه روش با  ​سه نوع دستگاه لیزر در این کلینیک برای درمان بواسیر یا هموروئید مورد استفاده قرار میگیرد :

لیزر درمانی یا تاباندن اشعه لیزرکم توان (IRC)

تصویر درمان بواسیر با لیزر یا تاباندن اشعه لیزرکم توان (IRC) 

از این روش برای بواسیر های درجه 1 و 2 استفاده میشود و هنوز بواسیر به مرحله وخیم و عارضه دار تبدیل نشده است این گونه لیزرها دارای ابزار ویژه ای هستند که داخل ناحیه مقعد میشود و به جهت های گوناگون آن ناحیه تابیده می گردد.

در این شیوه پروب لیزر روی بواسیر درونی قرار می گیرد. اشعه مادون قرمز تابیده می شود و محل تابش به رنگ سفید در می آید، این طول موج بوسیله هموگلوبین جذب زیادی صورت می دهد و سبب انعقاد بافت های درون ​هموروئید می گردد. ​بواسیر بعد از سپری شدن چند روز تقلیل می یابد و رفته رفته ناپدید می گردد.

این شیوه درمان هموروئید با لیزر احتیاجی به بیهوشی و حتی بی حسی نداشته و تنها به منظور همورویید یا بواسیر داخلی کارآمد می باشد و سبب کم شدن نشانه های بواسیر می گردد. استفاده از لیزر باعث می گردد درد پایین بیاید و همچنین اندازه بواسیر را نیز کوچک تر گردد. از این گونه لیزر نبایست در درمان بواسیر یا هموروئیدهای وخیم و حاد استفاده نمود.

فیلم درمان بواسیر هموروئید با لیزر IRC

استفاده از فیبر لیزرشیرین کیج و رادیال

 عکس بواسیر

در این شیوه از فیبر دیود بهره می گیرند، به این حالت که فیبری که دارای اشعه میباشد را وارد مقعد کردهو اشعه به ناحیه هموروئید تابیده می شود و با این کار بافت های درون همورویید یا بواسیر لخته شده و پس از مدتی نابود می شود. این گونه لیزر برای بواسیر های درجه 2 و 3 استفاده میشود

فیلم درمان بواسیر یا هموروئید با فیبر لیزر

لیزر پرتوان دی اکسید کربن- co2

تصویر درمان هموروئید با لیزر پرتوان دی اکسید کربن- co2 

با این لیزر همه گونه های بواسیر را میتوان درمان کرد. این لیزر پر قدرت است و با بهره گیری از آن می توان بواسیر را به صورت کامل از بین برد. در حقیقت این لیزر عمل چاقوی جراحی را می کند و بیماری را به صورت کامل درمان می نماید.

بدین صورت که با دقت بسیار بالایی ناحیه متورم شده هموروئید را بریده و برمیدارد و همان لحظه نیز با استفاده از لیزر محل بریده شده جوش میخورد.

به چه دلیلی درمان بواسیر یا هموروئید با لیزر به جراحی باز اولویت دارد؟

 1. لیزر در موقع برش دادن و برداشتن بواسیر قسمت پایانی عصب برش داده شده را نیز بازسازی می نماید و بیمار پس از عمل دردی را احساس نمی کند
 2. لیزر بافت های ریز برش داده شده را بازسازی می نماید و خون ریزی موقع عمل پایین می آید.
 3. لیزر بافت های لنفاوی ​باز شده را بازسازی می نماید و تورم پس از عمل نیز کاسته می شود، این اولویت و برتری خیلی مهمی می باشد به این دلیل که یکی از دشواری های عمل بواسیر تورم پس از عمل می باشد.
 4. استفاده از لیزر به حالت سرپایی و بدون بیهوشی صورت می پذیرید.
 5. استفاده از لیزر بدون نیاز به بستری شدن میباشد و بلافاصله بعد از عمل میتواند به محل زندگی خود باز گردد و تنها شب نخست را کمی استراحت می نماید و از فردای آن روز میتواند به محل کار و زندگی روز مره خود بپردازد.
 6. با این گونه لیزر می توان همه انواع بواسیر و حتی شقاق و فیستول را نیز به صورت همزمان عمل کرد.
 7. لیزر محیط عمل را استریل نموده و سبب کاسته شدن عفونت ناحیه عمل می گردد. به همین خاطر سرایت بیماری های ویروسی نظیر هپاتیت و ایدز نیز پایین می آید.
 8. لیزر موقع عمل به عروق کناره ناحیه مورد عمل نیز آسیبی وارد نمی کند و مانند کوتر سبب نکروز نمی گردد به همین خاطر درد پس از عمل پایین می آید و به اسفنکتر مقعد صدمه ای نمی رسد. این برتری لیزر سبب کاسته شدن عارضه بی اختیاری مقعد نیز می گردد.

درمان بواسیر با رابربند

 

درمان بواسیر با رابربند یکی دیگر ازروشهای بدون جراحی میباشد این شیوه درمانی برای بواسیرهای نوع 2 و 3 انجام می شود و نیازی به بیهوشی نیست و به صورت سرپایی درکمتر از 1ساعت قابل درمان است .در این شیوه از درمان بواسیر به وسیله ابزاری یکبار مصرف حلقه ای لاستیکی را به دور بالای ​بواسیر می اندازیم و این کار رفته رفته باعث می شود خون رسانی به بالشتک همورئید یا بواسیر قطع گردد و با گذشت 5 تا 10 روز بالشتک بواسیر سیاه شده و خود به خود می افتد استفاده از این روش بسیار مورد رضایت بیماران میباشد

فیلم درمان بواسیر با رابربند

درمان بواسیر به روش فریز کردن یا کرایو سرجری

 

این شیوه درمانی هم بدون جراحی میباشد در این شیوه بالشتکهای بواسیر را از طریق co2 و یا N2 منجمد می کند و باعث یخ زدگی و فروکاسته شدن همورئید می گردد. این شیوه درمانی تا حدودی بی عارضه می باشد و در مطب پزشک بدون بیهوشی به حالت سرپایی انجام می شود.لازم به ذکر است همانطور که حرارت منجر به سوختگی می گردد سرمای زیاد نیز منجر به سوختگی و از بین رفتن ​بواسیر میگردد.از این روش برای سرعت بخشیدن به از بین بردن بواسیر در درمان بواسیر با رابربند هم میتوان بهره گرفت.

درمان بواسیر به روش اسکلروتراپی

در این شیوه درمانی محلول اسکلروزان منجر به چسبندگی جدار سیاهرگها به هم می شود و همورئید خشک و فروکش می کند. این درمان برای همورئید های درجه 1 درجه 2 و درجه 3 مناسب تر است. در این شیوه از درمان بواسیر که در مطب به طور سرپایی عمل می گردد مقدار 1 الی 3 میلی متر محلول اسکلروزان (غالبا فنل در روغن زیتون) به قسمت زیر مخاط هر کدام از بالشتکهای همورئید تزریق می گردد.

درمان هموروئید با داپلر

 درمان ​بواسیر هموروئید با داپلر

این شیوه درمانی آسان و بدون عارضه در ​بواسیر دارد و نیازی به بیهوشی و بستری شدن مبتلایان نیست. این شیوه تورم همورئید را کم می کند و همورئید چروکیده و نشانه های آن را از بین می برد. شیوه های روش درمان همورئید با داپلر که در سال 1995 برای نخستین مرتبه ارائه شد خیلی مورد توجه جامعه پزشکی قرار گرفت. این شیوه دگرگونی بنیادی ای در درمان آسان و بدون عارضه بواسیر و بدون نیاز به بیهوشی و بستری شدن مبتلایان به بیماری همورئید فراهم کرد.

فیلم درمان بواسیر یا هموروئید با داپلر

درمان هموروئید یا بواسیر به روش ترکیبی

 

همانطور که بیماران مبتلا به همورئید درجه های مختلفی از همورئید را دارا هستند و هر بیمار یک میزان مشخصی از پیشرفت بیماری از درجه یک تا چهار را می تواند بگیرد.

در خیلی از موردها در یک بیمار هر چهار قسمت درجه های مختلف بیماری بواسیر را می توان در اطراف رکتوم را دید که روند تشخیص درمان ترکیبی بیماری را ضروری می سازد. پس از انجام آنوسکپی در یک فرد بیمار می توان برای بخش هایی که بیماری در آنجا کمتر پیشرفت داشته از درمانcoagulation) ،IR) انعقادی و یا در ناحیه های درجه II از رابر باند بهره برد و از محل های با پرولاپس وافتادگی مخاطی و پیشرفت زیاد پاکه های همورئیدی از درمان همزمان با جراحی الکتروکوتری و جراحی لیزری بهره گرفت و یا در باره یک فرد بیمار با همورئید پیشرفته بعد از استپلر از درمان ترکیبی تکمیلی با لیزرIRC کمک گرفت. برتری های درمان بواسیر به صورت ترکیبی :

 • پیشگیری از عارضه های احتمالی به خاظر انجام حداقل عمل جراحی مورد نیاز بر روی بیمار
 • امکان عمل اقدامات مداخله ای وسیع تر بدون بالا بردن خطر عارضه ها
 • به حداقل رساندن درد بیمار
 • امکان عمل درمان های ساده تر به طور دراز مدت در بیمارانی که امکان برطرف کردن علت های زمینه ای (مانند یبوست) برای آنها مهیا نمی باشد و پیش بینی می گردد به صورت ناخواسته بیماری دراز مدتی خواهند داشت پس نبایست از ابتدا درمان حاد و گسترده برای آنها صورت پذیرد.
 • هزینه درمانی حداقل در مطب این جانب امکان بهره گیری از همه شیوه های مطرح روز موجود بوده و برای هر بیمار و برای هر وضعیت از بیماری، درمانی درخور و متناسب انجام می شود.
تعیین وقت اینترنتی
نام
تلفن شما (الزامی)
پیام شما
ارتباط با ما
    میدان ونک، خ ملاصدرا، خ پردیس شرقی، ساختمان پردیسان، پلاک 14، طبقه 5  جواب دهی تلفن همه روزه از 9 صبح تا 9 شب
مراجعه و پذیرش حضوری فقط با تعیین وقت قبلی
نظر شما درباره این مطلب
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

مریم

سلام .از اهواز هستم.متاسفانه مدت طولانیست که بواسیر وخونریزی و درد زجر اور ی دچار شدم و این اتفاق بعد زایمان طبیعی که داشتم بدتر هم شد.شش ماه پیش بوتاکس کردم ولی فایده نداشته.الان بین عمل و لیزر موندم و دنبال یه راه با درد کم و پر تاثیر میگردم .لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام بواسیر در دوران بارداری وهنگام زایمان یک بیماری شایع است هر وقت تمایل داشتید تشریف بیارید تا با لیزر در کمتر یک ساعت شما را درمان کنم درمان با لیزر هیچ گونه درد وخون ریزی ندارد وبعد از عمل شما میتوانید به محل زندگی خود باز گردید وبه امور زندگی خود برسید

پاسخ
نسیم

سلام ...تقریبا یکسال میشه که یه تیکه پوست مرده در ناحیه مقعدم بود ولی بدلیل اینکه درد نداشتم اصلا بهش توجه نمیکردم ، ولی بخاطر استرس و بی اشتهایی و اینکه دچار افسردگی هستم سه روزه که در مقعدم یه بیرون زدگی دردناک و بزرگ دارم که حتی اسمشم نمیدونم که بواسیره یا چیز دیگه ، بخاطر درد زیاد اصلا نمیتونم دسشویی برم ... لطفا در صورتی که این مسیج رو خوندید بهم بگید که چه کار باید بکنم

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام به احتمال زیاد شما مبتلا به بواسیر شده اید لطفا با کلینیک تماس بگیرید تا به شما وقت بدن تشریف بیارید جای نگرانی نیست مشکل شما به راحتی قابل درمان است

پاسخ
محسن

سلام خسته نباشیدمدت دوسال میشه ازدردبواسیر رنج میبرم یه مدت با کرم واینطور چیزا تاحدی دردشو ساکت میکردم ولی الان یه زایدهاز مقعد زده بیرون ایا نیاز به جراحی دارم ومقدار هزینه برای این کار چقدره درضمن بنده مقیم کرمانم باتشکر

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر

با سلام مشکل شما با لیزر به راختی در یک جلسه کمتر از یک ساعت درمان خواهد شد هر وقت تمایل داشتید میتوانید تشریف بیارید تهران بنده در خدمت شما هستم فقط یک الی دو روز قبل حتما با شماره های کلینیک تماس بگیرید تا اول وقت به شما وقت بدهند وبعد از درمان هم میتوانید بلا فاصله به شهر خود باز گردید

پاسخ
سلیمی

با سلام-خدمت شماببخشیدیک زایده گوشتی داخل معقد ایجاد شده که در بعضی مواقع بیرون می زند و در مواقع مدفوع باعث درد و خونریزی می شود خون همراه با مدفوع باعث تب و درد شدید درمن می شودچکار باید بکنم

پاسخ
پزشک کلینیک

شما مبتلا به هموروئید یا بواسیر هستید سریع تر نسبت به درمان ان اقدام کنید مشکل شما با لیزر به راحتی قابل درمان است

پاسخ
مهسا

با سلام
من در ناحیه مقعدم یک بیرون زدگی خیلی کوچک دارم..که اصلا درد و خارش و خونریزی هم ندارم.هیچ علائمی ندارم.داروهای یبوستم مصرف میکنم!امکان خوب شدنش بدون جراحی هست؟

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام بعد از اینکه معاینه شدید خدمتتون عرض میکنم در صورت تمایل تشریف بیارید

پاسخ
زهرا

الان مدت اس ال است خارش مقعد و اطراف آن دارم جدید ن زیاده شده آنقدر خارش دارد که زخم شده لطفا راهنمای کنید

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بیماریهای نشیمنگاه

سلام باید تشریف بیارید معاینه شوید احتمالا مبتلا به شقاق شده اید

پاسخ
سعید

سلام و عرض ادب.دکتر جان بنده حدودا 2 سالی هست که مانند دوستی که در اولین پیام گفت عادت اب گرم به مقعد را دارد رو دارم.الان چند روزی هست که سوزش ایجاد شده ولی چند روز پیش خون چکه کرد ولی همیشه خونریزی ندارم.و در برخی منابع سایتها درج شده که اگر خونریزی ایجاد بشه امکان سرطان داره.ایا این خونریزی از برخورد شلنگ و اب گرم هست و سوزش؟و راه درمان ان چیست و هزینه و شماره تماس رو لطفا در صورت امکان درج بفرمایید..سپاسگذارم از سایت خوبتون

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام دوست عزیز سعی کن این عادت را برای دفع مدفوع هز خودت دور کنی درضمن خون ریزی از مقعد علائم مختلفی داره که باید معاینه شوید تا خدمتتون عرض کنم

پاسخ
حمید

سلام خسته نباشید
پسری هسنم 20 ساله من 3 روزه دچار درد شدید از مقعد شدم که پس از 2 روز کاملا خوب شدم.
ولی الان که به دستشویی میرم همراه مدفوع خونریزی هم دارم(خونریزی کم) و اندازه ی (یک بند انگشت و نیم) گوشت از مقعدم زده بیرون میخواستم ببینم مشکل من با پماد و.. حل میشه یا باید جراحی کنم؟؟
با تشکر...

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام باید تشریف بیارید تا معاینه شوید تا بهترین روش درمان را خدمتتون عرض کنم

پاسخ
زهرا

سلام من 20سالمه نزدیکه شیش هفت ساله بواسیر دارم اندازشم خیلی بزرگه یکی از دکترا گفت جراحی باید کنی اما خیلی از جراحی میترسم ..توروخدا بگید باید چیکار کنم دیگه تحملشو ندارم

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام درمان بواسیر با لیزر هیچ ترسی ندارد در کمتر از یک ساعت درمان میشوید وبعد از آن میتوانی به خانه برگردی بدون اینکه نیاز به بستری شدن داشته باشی مطمئن باش بعد از درمان از اینکه چرا زود تر اقدام به درمان نکردی پشیمان میشوید

پاسخ
پریوش

به مدت ده ساله که از درد بواسیر رنج میبرم لطفا به دادم برسید دیگه اعصاب و روحیه برام نگذشته از زندگیم لذتی نمیبرم

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام من به شما قول میدم بعد از درمان با لیزر از اینکه 10سال است با این بیماری کنار امدی پشیمان میشوی خواهر عزیز امروزه با لیزر درمان بواسیر بسیار راحت است وشما دیگر نیاز نیست که بیهوش بشوی بعد از عمل هم میتوانی به امور روز مره خود رسیدگی کنی پس زود تر نسبت به درمانش اقدام کن

پاسخ
جمال

مدتی است دوچار بواسیر شده ام وزائده ای مانند لوبیای کوچک در مقعدم بوجود آورده ام

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام تشریف بیارید به راحتی با لیزر درمان میشود جای نگرانی نیست

پاسخ
یونس

بیماری یبوست ودرد کمر ولح شدگی کلیهوکمر هنگام بیدار شدن از خواب ویبوست وسوزش وخارش معقدوگاهی هم مشاهده چرک وخون آبه در مدفوع .با تشکراز شما دکتر عزبز از راهنمایی ها وامیدسربلندی پر افتخار در میهن اسلامی

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام دوست عزیز حتما برای معاینه تشریف بیارید باید دلیل عفونت بررسی شود

پاسخ
کریم

با سلام ازسال 72من احساس کردم بعداز wc جیزی از مقعد خارج میشودکه با شستشوبا فشارانگشت به داخل مقعد میبرم وگاها خونریزی -درد-ناراحتی دارد که حالا ساختم ولی حالا اذیت زیادی دارد لطفا راهنمایی فرمایید باتشکر

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام شما مبتلا به بواسیر درجه 3بودید وبه خاطر اینکه نسبت به درمانش اقدام نکرده اید احنمالا شما در شروع بواسیر درجه 4میباشید تشریف بیارید با لیزر مشکلتان برطرف میشه

پاسخ
رها

با سلام فرزندم از نوزادی دچار یبوست بود بطوری که فقط باشیاف کردن روغن زیتون دفع مدفوع داشت باشروع تغذیه کمکی دیگر از شیاف استفاده نکردم شیرخشک مصرف میکند از شش ماهگی هرچند دفع داشت ولی با مشکل و سخت با وجود چرب کردن و رعویت تغذیه از هده ماهگی دچار هموروئيد شده و الان هم از لاکتولوز داخل شیر بصورت یک یا دو روز درمیان استفاده میکنم تا دفع راحت داشته باشد برای درمانش چه کنم پماد آنتی هموروئيد هم تأثیر نداشت

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام لطفا با فرزند خود سریع جهت معاینه وتشخیص روش درمانی مراجعه کنید

پاسخ
مجید

توده درهنگام دفع بیرون زده.وبعدازان به داخل می رود.تودهای ریزدراطراف مقعد زده شده.معده هم خوب تخلیه نمیشود..

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام شما به بواسیر درجه 2مبتلا شده اید با لیزر به راحتی درمان میشوید

پاسخ
امیر

حدود سه هفته شکمم میپرد دل پیچه دارم .حدود6سال پیش جراحی بواسیر انجام دادم .درضمن امروز در دو نوبت بعد ازاجابت مزاجم خون امد لطفا کمکم کنید .ممنون

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام دوست عزیز دیدن خون به روی مدفوع دلایل مختلفی داره جهت بررسی دقیق تر تشریف بیارید تا معاینه شوید

پاسخ
پرویز

درخواست جراحی همورویید دارم عفونتش بشدت اعصابمو داغون کرده خواهشا طول درمان عمل رو برام توضیح بدید باتشکر

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام اقا پرویز من مشکل شما را با لیزر درمان میکنم در کمتر از یک ساعت بدون بیهوشی ودرد وخون ریزی وبعد از عمل شما میتوانید به محل زندگی خود باز گردید بدون اینکه نیاز به بستری شدن داشته باشید واز فردای آنروز شما میتوانید به محل کار خود مراجعه کنید سریع تر نسبت به درمانش اقدام کن وانقدر خودتو اذیت نکن

پاسخ
دانیال

سلام,بارزوی قبولی طاعات و عبادات
جهت درمان و خلاص شدن از درد شدید و خون ریزی احتیاج به کمکتون دارم
ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام دوست عزیز من در خدمتم جهت معاینه با شماره های کلینک تماس حاصل فرمائید

پاسخ
کوهکن

موقع دفع مزاج دچار خونریزی میشم و بسختی مدفوع میاد دردناکه الان 4ساله

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام خون ریزی از مقعد دلایل متعددی داره یکی از دلایل شایع خون ریزی بواسیر است ولی حتما جهت تشخیص دقیق تشریف بیارید تا معاینه شوید

پاسخ
شهرام

من 10 سال پیش جراحی شقاق و همورویید انجام دادم. اما از اون به بعد در هنگام تحریک جنسی دچار درد شدید مقعد می شم. ممکنه مربوز به جراحی باشد.

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام تا به حال برای بیماران من چنین اتفاقی نیفتاده ولی تشریف بیارید تا معاینه شوید تا مشکلتان بررسی شود

پاسخ
یوسف

هنگام دفع خونریزی شدید اتفاق می افتد وبعداز اتمام سوزش میگیرد تورم شدید هم ایجاد میشود
لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام احتمال بروز شقاق است ولی برای تشخیص قطعی تشریف بیارید تا معاینه شوید

پاسخ
لیلا

سلام خسته نباشید من چند سالی هست که مشکل همورویید و شقاق رو دارم الان یک هفتس که وضعیتم خیلی خرابه موقع اجابت مزاج درد شدید همراه با خونریزی زیاد وسوزش دارم و اینکه رفتم دکتر اما فقط پماد ام جی انتی همورویید داده که تاثیر چندانی نداره میشه منو راهنماییم کنید ممنونم

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام شما فقط با عمل مشکلتان برطرف میشه جای نگرانی نیست من در یک نوبت در کمتراز یک ساعت با کمک لیزر بدون بیهوشی شما را درمان میکنم وبعد از عمل شما میتوانید به امور زندگی خود بپردازید

پاسخ
علی

من هموروييد دارم يك بار عمل كرده ام مجددا بروز كرده از عمل ميترسم جونكه اول يكي بود ان هم اطراف معقد حالا بنج تا شده و درد شديد هم دارد ميخواهم اسانترين و سريع ترين روش جراحي را برام راهنمايي كنيد دكتر باور كنيد دكتر ديكه خسته شده ام از بسكه دارو و درمان بي رويه خوردم راهنماييم كنيد جه كار كنم ممنون ميشم

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام تشریف بیارید تا با لیزر درمان قطعی انجام شود

پاسخ
حمیده

من یک زنه 28 ساله هستم وهنگام دفع دچارخونریزی میشوم ولی نه همیشه بیشترموقه ی یبوست وقتی به مقعدم دست میزنم یک گوشت اضافه روحس میکنم وتا الان به دکتر مراجعه نکردم نظر شما چیه

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام احتمالا به بواسیر یا هموروئید مبتلا شده اید ولی برای تشخیص دقیق تر تشریف بیارید معاینه شوید اگر بواسیر باشد جای نگرانی نیست با لیزر به راحتی درمان میشوید

پاسخ
سیما

عرض سلام و ادب
آقای دکتر من یه دختر 25 ساله هستم که به دلیل نخوردن غذاهای آبکی مثل سوپ و آش و... به شدت یبوست داشتم گاهی 1 ساعت توی دسشویی میمونم واین باعث شده که بواسیر خارجی پیداکنم والان حدود 5 سال هست که این مشکل دارم ونمیدونم باید چیکارکنم.چون ازدواج نکردم از عمل میترسم

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام چرا گذاشتی انقدر دیر اقدام کنی بواسیر خارجی فقط باید عمل شه من شما را با لیزر عمل میکنم وبعد از عمل شما میتوانی به خانه برگردی بدون اینکه نیاز به بستری شدن داشته باشی دخترم عمل با لیزر هیچ ترسی نداره زیرا بدون بیهوشی ودردو خون ریزی انجام میشه

پاسخ
لیلا

سلام خسته نباشید من درناحیه مقعدم چند تا گوشت اضافه کوچیک دارم والان یک هفته ای هستش که موقع اجابت مزاج درد خونریزی خارش و سوزش شدید دارم
دکتر مراجعه کرم پماد انتی شقاق باریج داده اما اثری نداره من فوق العاده درد شدید دارم واینکه شاغلم اکثر وقتها پشت میز نشین هستم

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام احتمال بروز شقاق وبواسیر است بایدتشریف بیارید تا معاینه شوید به هر حال مشکل شما به راحتی با لیزر قابل درمان است

پاسخ
مهناز

باسلام تنها چیزی که منو ناراحت می کنه یک گوشت اضافه دارم ودردی هم نداره ولی همیشه بیرونه وحسش می کنم ممنون

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام مشکلی نیست تشریف بیارید قابل درمان است

پاسخ
آمنه

چند سالی است مدفوع خونی دارم و گاهی خون هنگام دفع میبینم که این چند ماهی یکبار اتفاق می افتد خصوصا وقتی استرسم بیشتر باشه ممکنه چند ماه که بگذره یک هفته خون میبینم بصورت چندروز پی درپی یا یک روز درمیون باشه..

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام مشاهده خون در مدفوع دلایل مختلفی داره از جمله بواسیر ویا شقاق وغیره به هر حال برای تشخیص قطعی باید تشریف بیارید تا معاینه شوید

پاسخ
امین

سلام.
باعرض وقت بخیر و خدا قوت به دکتر عزیز.
بنده به علت خطاهایی که در زندگی داشتم معتاد شدم و الان با اپیوم درحال ترکم.
دکتر بعضی مواقع که بخواد شکمم کار کنه بی حال میشم رنگم میپره و خون هم دیده شده در چیز.
خلاصه اقای دکتر بدجور حالم خرابه این لامصبم نمیشه گذاشت کنار.حالت تهوع می گیرم با تریاک هم هی اینجوری میشدم.
دستی دستی خودمو بدبخت کردم رفت.
ای کاش این جوونها لذت زندگی سالم رو با شهوات زودگذر از دست ندن.
اگه زحمتی نمیشهبه من بگید چکار کنم
جزائکم عندالله

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام امین جان وقت بگیر بیا کلینیک تا به طور مفصل بهت بگم چکار کنی وچه بخوری تا مشکلت برطرف بشه اینجا نمتونم به طوز کلی برات بگم .بروز مشکل یبوست وخون ریزی شما هم به علت مصرف مواد مخدر است ملی ناراحت نباش من کمکت میکنم مشکلت برطرف بشه

پاسخ
سولماز

بإسلام دخترم مدت دو سالي است كه مشكل دفع دارد وگوشت بيرون ميزند چند باري مؤقتا درمان شده ودوبا ره شروع شده

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام جهت تشخیص ودرمان قطعی تشریف بیارید کلینیک

پاسخ
پریناز

سلام آقای دکتر وقت بخیر.اگه امکانش هست قبل وقت دهی اول پیامم رو جواب بدین

من حدود 1سالو نیم هست که ناراحتی مقعدی گرفتم الان قسمت پایین مقعد یه بیرون زدگی دارم که هیچ اذیتی نداره برام اما قسمت بالایی مقعدم یه گرفتگی مثل تیزی یه سوزن حس میکنم که هنگام دفع بهش فشار میاد و تیر میکشه و درد شدیدی داره برام هر روز تو اب گرم میشینم پماد رکتول استفاده میکنم اما همچنان دارم درد رو میکشم.از جراحی ترس شدیدی دارم.اگه امکانش هست بهم توضیح بدین که با لیزر چطور این جراحی انجام میشه .تازه ازداوج کردم و ترس از این هم دارم که توی زایمان یا دوره بارداریم دوباره این بیماری اذیتم کنه.ممنون میشم راهنماییم کنین تا تو اولین فرصت برای درمان بیام مطب.با تشکر

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام شما احتمالابه بیماری شقاق به همراه بواسیر مبتلا شده اید خدمت شما باید عرض کنم در کلینیک من بیماریهای نشیمنگاهی به روش سنتی عمل نمیشوند این بیماریها امروزه با لیزر به راحتی قابل درمان است وفرد بیمار دیگر نیازی به بیهوشی واستراحت مطلق ندارد شما هم دیگر نترسید تشریف که اوردید خدمتتان عرض میکنم که چه کار بکنید که در دوران بارداری هم مشکلی براتون پیش نیاد

پاسخ
ن ف

سلام من دختری هستم 25ساله و مشکله گوشت اضافه در مقعده دارم و خواهش میکنم ی راه درمان سریع پیشنهاد بدید و شیراز زندگی میکنم و نمیدونم مطب شما کجاست یا ی دکتر خوب معرفی کنید که مراجعه کنم و آیا گوشت اضافه ربطی به سکس دارد یا نه

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام جای نگرانی نیست تشریف اوردید تهران در کمتر از یک ساعت مشکل شما را بالیزر برطرف میکنم ومیتوانید به شیراز برگردید در ضمن ادرس کلینیک در سایت پائین همه صفهات میباشد در شیراز هم بنده کسی را نمشناسم تا خدمتتون معرفی کنم بعد از معاینه خدمتتون عرض خواهم کرد که مشکل شما به خاطر رابطه مقعدی میباشد یا نه

پاسخ
عارفه

چند روز پيش مشكل اسهال داشتم اما به پزشك مراجعه كردم و خوب شدم كه امروز دچار يبوست شدم كه قبلا هم به اين مشكل زياد دچار شدم همراه با خونريزي و سال پيش با انجام ازمايشات فهميدم بواسير خفيف دارم والان ان را احساس ميكنم همراه با دل درد لطفا راهنمايي كنيد

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام جای نگرانی نیست وقت بگیرید تشریف بیارید با لیزر مشکل بواسیر شما درمان میشود

پاسخ
زهرا

باسلام دکتر من ۲۱سالمه چندهفته هست کنار مقعدم گوشت اضافه پیداشده بدونه درد خونریزی هم نداره فقط بعضی وقتها یبوست دارم اونم کم در ضمن من حامله هم هستم خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام ایجاد یبوست و بواسیر در دوران بارداری یک بیماری شایع است زود تر تشریف بیارید تا من علائم شما رو بررسی کنم تا با رژیم غذایی فیبر دار مانع از یبوست شویم تا مبتلا به بواسیر نشوید

پاسخ
محمد

سلام من بواسیر دارم باید تحمل کنم یا با دارو خوب ميشه

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام تشریف بیارید تا معاینه شوید اگر بواسیر شما وخیم وعارضه دار نباشد میتوان با دارو ورژیم غذایی مناسب درمانش کرد

پاسخ
سید علی

با سلام
بنده میخواستم بدانم عمل با لیزر چه مدت بعدش دوباره ادم مینواند برود سر کار.
با تشکر

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام دوست عزیز بعد از عمل با لیزر شما میتوانی به خانه برگردی واز فردای آن روز میتوانی به محل کار خود برگردی فقط تا چند وقت نباید اجسام سنگین بلند کنی

پاسخ
محمد

ب مدت یک ماه بواسیر ی گرفتم درد وخارش دارم این غده از روز اول دوم وسوم بزرگتر میشه لطفا ی راهنمای کنید ممنون

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام دوست عزیز بواسیری که درمان نشود به مرور زمان بزرگتر وکشیده تر میشود تا جایی که از مقعد بیرون میزند ودیگر به داخل مقعد باز نمیگردد درضمن بواسیر غده نیست بواسیر همان رگهای انتهای کانال مفعد است که به علت فشار اوردن زیاد ویبوست به مرور زمان متورم میشوند به هر حال باید معاینه شوید ونسبت به درمانش اقدام کرد

پاسخ
فاطمه

سلام من يه سه جهر سالي هست كنار مقعدم يك توده وجود داره ولي گاهي ازيت ميكنه.جديدا بزرك شده وخيلي ميخاره.
در ضمن دكترهم نرفتم .خجالت كشيدم.
احتمال سرطان هست؟

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام خجالت کشیدن شما فقط باعث میشود روند درمانی شما پیچیده تر شود وخود شما هم اذیت شوید مشکل شما سرطان نیست فقط زودتر تشریف بیارید جهت معاینه وتشخیص دقیق تر

پاسخ
نسیم

من چند سال پيش مقعدم گوشت أضافه آورده قبلن به خاطر زايمان اينطوري شده بود خونريزيم داشت ولي الان خوبم هيچ مشكلي ندارم فقط مقعدم گوشت أضافه آورده كه مال همون قبله چكار بايد بكنم

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام مشکلی نیست تشریف بیارید با لیزر مشکلتان برطرف میشه

پاسخ
محمد

چند روزی میشه که درد در ناحیه نزدیک دنبالچه و سوزش و خارش در دهانه مقعد دارم
دلیلش چیه

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام سوزش وخارش درناحیه مقعد میتونه به علت شقاق باشه ولی درد دنبالیچه میتونه آبسه ویا کیست مویی باشه به هر حال باید جهت تشخیص قطعی تشریف بیارید تا معاینه شوید

پاسخ
مهوش

این جانب از درد بواسیر رنج میبرم تمام مسایل یوبوست رعایت کرد ولی همچنان دگمه هایی که بیرون از مقعد زده شده درد سوزش را دارم پماد میزنم وبااب ولرم میشورم ولی همچنان درد دارم کورنوسکپی کردم فقط مشگل درد شقاق هست ایا عمل جراحی کنم بهتر میشود یعنی ازدرد خلاص میشوم

پاسخ
پزشک کلینیک

با سلام تشریف بیارید تا شما هم زمان بواسیر وشقاق شما با لیزر درمان شود

پاسخ
یاسمین

خواهش میکنم درمان دردفرزندم رو بهم بگیدخدایی موقع دستشوییش خیلی زجرمیکشه باتشکر

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام اخر من بچه شما رو معاینه نکرده چگونه کمکش کنم تشریف بیارید درخدمتم

پاسخ
مهدی

سلام اقای دکتر وقت بخیر.
من باامروزدو روز هست که بواسیرم زده بیرون و درد شدیدی داره بطوری که نشستن برخواستن برام مشکل شده از درد شبها نمیتونم بخوابم دکتر رفتم یه بسته شیاف و یه بطری بتادین داده. گفته مصرف کن تا دو سه روز میره داخل ولی من جشم اب نمیخوره میترسم کارم به جراحی بکشه که اصلا نمیخوام جراحی کنم به هیج عنوان فقط میخوام جم شه..
الان یه طرف مقعدم زده بیرون باد کرده اندازه یه بند انگشت خونریزی نداره
ممنون میشم راهنمایی کنید اقای دکتر خیلی خیلی ممنون.

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام اقا مهدی شما تشریف بیارید شما رو معاینه کنم اگر بواسیر شما مزمن نشده باشد با دارو ورژیم غذایی مشکل شما رو برطرف میکنم ام با توضیحاتی که شما دادید بعید میدانم مشکلتان با دارو برطرف بشه که باز هم جای نگرانی وترس نیست چون با لیزر مشکل شما به راحتی درمان میشه لازم نیست انقدر خودتان را اذیت کنید بعد از درمان پشیمان میشوی که چرا زود تر نسبت به درمانت اقدام نکردی من به شما قول میدم هحچ گونه درد وناراحتی نداشته باشی

پاسخ
عدنان

سلام من ۴سال پیش عمل بواسیر کردم دوباره دورمقعدم وبعذی وقطاهاشکم درواسهال دارم وقتی میرم دستشوی یه لخطی سفیدی مثل خرت درمیادازمقعدم

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام حتما جهت معاینه وتشخیص دقیق مراجعه فرمائید

پاسخ
زهره

بعداززایمان هنگام خروج مدفوع دردشدیدگرفتم به دکترمراجعه کردمبهم شربت مسهلوملین دادبهترنشدم الان سه چهارماه هست هروقت توالت میرم ازشدت دردوجیق زدن عذاب میکشم بعدخونم همراه مدفوعم هست سبزی ومیوه هم میخورم بخاطردخترم که کوچیکه دکترنرفتم دیگه چکارکن کمکم کنیدم

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام احتمال بیماری شقاق وبواسیر رادارید برای درمان وتشخیص قطعی مراجعه فرمائید مشکل شما با تکنیکی که من عمل میکنم به راحتی قابل درمان است

پاسخ
امیر

با عرض سلام و وقت بخیر. بنده سوالی از خدمتتون داشتم. آقای دکتر بنده چند وقت پیش فیستول مقعدی داشتم که خوب شد اما هموروئید گرفته بودم که اون رو عمل کردم. بنده هنگام دفع مزاج حدود 5 تا 10 سانتی متر از ابتدای مدفوعم خشک و سیاه رنگ و گاهی تکه تکه است و در ابتدای آن هم چیزهای سبز مثل عفونت است. خواستم بدانم علت چه می تواند باشد و باید چکار کنم؟ ممنون

پاسخ
پزشک کلینیک

با سلام دوست عزیز بعد از معاینه شما وتشخیص مشکلتان خدمتتان عرض خواهم کرد که چه کاری باید برای درمانتان انجام دهید

پاسخ
زهره

الان چهارروزه که مقعدم دانه زده وخیلی میسوزه بیطاقتم البته شش سال پیش یه بار عمل کردم ولی باز دوباره عود کرده

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام تشریف بیارید معاینه شوید این دانه هاکه شما میگوئید شاید زگیل مقعدی باشد

پاسخ
محسن

سلام دکترخداقوت.چندوقتی یبوست داشتم نه زیادکه اذیت شم ولی مسافرت که رفتم یه روز بدجوریبوست گرفتم درحدی که به سختی وکمک دست مدفوع خارج شدبعدمدفوع کردنم سوزش داشتم لبه های داخل مقعدم وقتی ازدستمال استفاده کردم قسمت داخل مقعدم دیواره هاش منظورمه رودستمال چندین لکه ریزخون دیدم که بنظرم دراثرکشیدگی زیادمقعدم بایبوست بود.ولی ازاون روزه شکمموباشربت منیزیم هیدرو...ومایعات و...شل نگه داشتم اگه ذره ای سفت بشه دردم میگیره ودرکل چندوقته احساس میکنم اولش که مدفوع میخادبیاددردم میگیره حتی اگه شل باشه احساس میکنم مقعدم تنگ شده .درضمن نه خونی وچیزدیگه تابحال رومدفوع وبعدمدفوعم ندیدم لطفا راهنمایی کنیدشهرستانم چیکاکنم کجابرم خوب شم بدترنشه ممنونم.

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام دوست گرامی شما یا بواسیر داخلی دارید یا مبتلا به شقاق شده اید هر وقت خواستید با منشی من تماس بگیرید تا به شما وقت بدهد تشریف بیارید در یک جلسه کمتر از یک ساعت مشکلتان را برطرف میسازم وبعد از عمل میتوانید به شهر خود باز گردید بدون اینکه نیاز به بستری شدن داشته باشید

پاسخ
مکاری

حدود 5 سال با بواسیر از نوع بیرون زدگی درجه سه مبتلا هستم بعضی از فصول هیچ مشکلی باهاش ندارم و اذیت نمی شوم گاها شاید سه ماه بدون مشکل باشه ، اما بعضی اوقات که دفع مزاج سفت هست به همراه درد و خونریزی شفاف هست .بیرون زدگی در دو طرف کوچک و بزرکتر هست که با انگشت به داخل میدم گاهی نیز کوچک میشود و گاهی بزرگ . تو خانواده نیز افرادی مبتلا هستند .سپاسگزار می شوم از راهنمایی حضرتعالی . مکاری

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام جناب مکاری مشکل شما فقط با عمل برطرف میشه من این عمل را با لیزر برای شما بدون درد وخون ریزی وبدون نیاز به بیهوشی انجام میدم وبعد از عمل شما میتوانید به محل زندگی خود باز گردید بدون نیاز به بستری شدن البته یک سری دستورالعمل خدمت شما میدهم که اگر به آن عمل کنید مشکل یبوست شما هم برطرف میشه

پاسخ
منصور

من هراز گاهی خون در مدفوع میبینم آخر مدفوع یا نزدیک به آخر تمام شد يه مقدار خون حباب دار ميخواستم علت رو جویا شم

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام دیدن خون به روی مدفوع دلایل مختلفی داره که بعد از معاینه میتوانم مشکل شما را خدمتتان عرض کنم

پاسخ
نازگل

٢٦ سالمه از قبل من با مشكله يبوست برخوردار بودم بعد من الان ٣٦ روز كه سزارين كردم بعد اون تا الان يبوستم بدتر شده به حدي كه ديكة دستشوي كردن واسم خيلي سخت شده به حدي كه درد معقدي كرفتم لطفا بهم كمك كنيد مرسي

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام لطفا با خوردن مواد غذایی پر فیبر ومصرف روزانه 8تا10لیوان آب از یبوست خود جلوگیری کنید وگرنه به زودی به بیماری شقاق وبواسیر مبتلا خواهید شد
اگر با این کارها مشکلتان برطرف نشد تشریف بیارید تا معاینه شوید تا دارو برایتان تجویز کنم

پاسخ
الهام

سلام من بواسیر خارجی دارم چند هفته ای هست هنگام دفع مدفوع درد بسیار شدیدی دارم نشستن هم برام مشکل شده چیکار کنم؟

پاسخ
پزشک کلینیک

سلام درصورت تمایل تشریف بیارید تا با لیزر در کمتر از یک ساعت بدون دردوخون ریزی درمان شوید سعی کنید تا زمان مراجعه اگر یبوست دارید با خوردن غذاهای پر فیبر یبوست خود را درمان کنید

پاسخ
میلاد

آیا بواسیر خارجی با فریز کردن برطرف می شود؟ هزینه ش چنده؟

پاسخ
پزشک کلینیک

با سلام روش فریز کردن برای بواسیر های خارجی درمان مناسبی نیست ما از فریز کردن در بعضی از بواسیر های درجه 1استفاده میکنیم

پاسخ
میلاد

سلام و خسته نباشید به شما من مبتلا به بواسیر بودم ولی خوب شده بود چند وقته که که احساس میکنم در مقعدم یه چیز کوچولو درد میکنه فک میکنم بواسیر دوباره مبتلا شدم لطفا به من بگید چیکار کنم لطفا هزینشم بگید دارم درد میکشم راهنمایی کنید.

پاسخ
پزشک کلینیک

با سلام تا شما را معاینه نکنم نمیتوانم نظری بدهم

پاسخ
فرشته

سلام،میخواستم بدونم اگر هموروئید داشته باشیم ولی موقع دفعع مشکلی نداشته باشیم درمان هموروئید ما به چه شکلییه

پاسخ
پزشک کلینیک

با سلام باید شما را معاینه کنم تا بهترین روش درمان را خدمتتان عرض کنم اگر هموروئید شما عارضه دار نشده باشد با دارو ورژیم غذایی مناسب قابل درمان است

پاسخ
Mina

سلام خواستم بدونم چنین مرکزی در شیراز هم هست وبرای درمان بواسیر بدون عمل جراحی (لیزر )اگر هست لطفا معرفی کنید ممنون

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بیماریهای نشیمنگاه

با سلام متاسفانه من جایی را در شیراز نمیشناسم

پاسخ
بینام

سلام
من بواسیر دارم
ومشکلم کنترل نداشتن بر باد روده هست
این مشکل هم با عمل حل میشه؟

پاسخ
پزشک کلینیک

با سلام این مشکل شما هم قابل درمانه اما ربطی به درمان بواسیر نداره

پاسخ
الهام

سلام من دچار پاکه هموروییدی شدم که دکتر گفتن گرید۴ هست این هم بالیزر برطرف میشه؟ چون چندین بار عمل جراحی شدم و ازدرد جراحی بینهایت ترس دارم

پاسخ
پزشک کلینیک

با سلام بله مشکل شما با لیزر در یک جلسه کمتر از یک ساعت برطرف میشود واگر خوب به دستورالعملی که بعد از عمل به شما میدهم عمل کنید دیگر به بواسیر یا هموروئید مبتلا نخواهید شد

پاسخ
حسین

سلام خسته نباشید من امروز متوجه یه برآمدگی در انتهای مقعد خودم شدم و چون ورزش میکنم گفتم شاید به دلیل اون باشه از کجا بفهمم بواسیر هست یا نه؟

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بیماریهای نشیمنگاه

با سلام در صورت تمایل تشریف بیاورید تا معاینه شوید

پاسخ
رضا

سلام مدت دوسال است که بواسیر خفیف داخلی دارم هیچ دردی نداره ولی بعضی مواقع همراه با خونریزی . راهنماییم کنید احتیاج به عمل هست یانه

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بیماریهای نشیمنگاه

باسلام باید شما را معاینه کنم تا بتوانم نظر قطعی به شما بدهم خیلی از بواسیر های داخلی با رژیم غذایی ودارو درمان میشوند ولی بعضی از آنها هم با لیزر به صورت سرپایی به راحتی درمان میشوند

پاسخ
رضا

سلام دوسال هست که درد درمقعددارم گاگاهی ضرات خون میاد لطفن راه نمایی کنید باتشکر

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر

با سلام حتما باید معاینه شوید تا تشخیص قطعی داده شود خون ریزی از مقعد دلایل مختلفی دارد که از شایع ترین انها میتوان به بواسیر و شقاق اشاره کرد اما دلیل وعلتهای دیگری هم دارد به همین دلیل برای تشخیص ودرمان قطعی باید معاینه شوبد

پاسخ
ساحل

سلام
از زنجان هستم متاسفانه حدود یکساله که بعضی از روزا موقع دفع مدفوع خونریزی دارم خونریزیم حدود سه چهار روز طول میکشه و البته این خونریزی موقع دفع مدفوع و با سووزش همراه تو این ی سال حدود چهار پنچ بار خونریزی داشتم ولی خودش قطع شده ب غیر از این مدت که خونریزی دارم روزای عادیم دفع مدفوعم با مشکله همراه بعضی روزام که مشکلی ندارم
نمیدونم الان این خیلی خطر ناکه؟

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر

با سلام احتمالا شما به شقاق مبتلا شده اید بهتر است برای تشخیص قطعی ودرمان تشریف بیارید

پاسخ
امید

سلام ۲۹ سالمه متاسفانه دو ماه پیش دوبار عمل جراحی بعلت همورویید داشتم که عمل دومی به فاصله ۱۰ روز از عمل اول داشتم که خیلی دردناک بود و الان خیلی درد و در دفع خونریزی دارم از عمل لیزر هم اطلاع نداشتم آیا با لیزر درمان قطعی میشم دیگه تحمل این همه درد ندارم ممنونم

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر

با سلام بله با لیزر میتوان به راحتی درمان کرد از مزایای استفاده از لیزر بدون درد وخون ریزی بودن این عمل است وشما میتوانید بعد از عمل به محل زندگی خود برگردید بدون اینکه نیاز به بستری شدن و استراحت مطلق داشته باشید

پاسخ
ف..

سلام اقای دکتر..ازقبل نمیدونم از کی متوجه نبودم دچار بواسیر بودم ولی متاسفانه متوجه نبودم وهیچگونه علایمی نداشتم که مشکوک بشم..واصلا دقت نکرده بودم بشکل مقعدم فکر میکردم عادیه..ولی با سرچ اطلاعات هشت ماهه متوجه شدم بواسیر دارم..در ضمن عضو بواسیر نوع 4 هستم .میخواستم ببینم چیکار کنم خیلی نگرانم باچی درمان میشه بالیزر نوع چهار درمان میشه؟
بعداز درمان ایا دوباره امکانش هست برگرده؟

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر

با سلام بله مشکل شما هم با لیزر درمان میشود واگر به نکاتی که بعد از درمان به شما میگویم عمل کنید دیگر به بواسیر مبتلا نخواهید شد

پاسخ
امید

سلام متاسفانه سه ماهه پیش دو بار مورد عمل جراحی بعلت آبسه و همورویید خارجی قرار گرفتم و عمل دوم خیلی دردناک بود و تا الان هم در دفع درد شدید و خونریزی دارم حالا باید چکار کنم درمان قطعی بشم و از این درد راحت بشم....ممنون

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر

با سلام دوست عزیز بهتر است به پزشک معالج خودتان مراجعه کنید چون ایشان بهتر از من از شرایط درمانی شما با خبر هستند اما اگر تشخیص من را بخواهید تا شما را معاینه نکنم نمیتوانم اظهار نظری کنم

پاسخ
نیلو

سلام خسته نباشید. من چند سالی است در ناحیه مقعدم گوشت اضافه ای هست که نمیدونم شقاق هست یا بواسیر؟
ولی بعضی اوقات موقع اجابت مزاج درد دارم ولی بعضی وقتها هم مدتها دردی وجود ندارد. میخواستم بدونم باید چیکار کنم؟ و ایا داروهای ضد تشنج در بواسیر یا شقاق موثراست؟

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر

با سلام حتما باید برای تشخیص قطعی تشریف بیارید جهت معاینه

پاسخ
ثمین

سلام، من تقریبا ۲ ساله یه دونه کوچیک از مقعدم بیرون زده بود حالا شده ۳ تا، دکترم گفت چون با انگشت به داخل فشارش میدادم اینطوری شده، یه مقدار مقعدم بخاطر نسبت به روز اول بازتر شده دکترم گفت اگه عمل جراهی کنم مثل روز اولش میشه )تنگ میشه(، این مشکل خیلی اذیتم میکنه معدم خوب خالی نمیشه لطفا بگید حتما باید عمل کنم یا با لیزر همه اینایی که گفتم حل میشه؟

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر

با سلام توضیحات شما برای تشخیص دادن مشکل شما کافی نیست اما اگر مشکل شما بواسیر باشد بله با لیزر به راحتی قابل درمان است

پاسخ
علي

سلام
من الان دوروزه بعده دفع مدفوع درد بسيار زيادي دارم كه تا يه ساعت بعده دفع هم درد را احساس ميكنم

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر

با سلام حتما باید برای تشخیص قطعی تشریف بیارید تا معاینه شوید احتمال شقاق و بواسیر است

پاسخ
خانومی

سلام
دختری 25 ساله ام. بیشتر از 1 ساله که در ناحیه مقعد یه گوشت اضافی بوجود اومده که نسبت به اوایل بزرگتر شده. اوایل این گوشت اضافه بعد از مدفوع به داخل برمیگشت ولی الان کاملا بیرون قرار گرفته.
هنگام دفع مدفوع خیلی مشکل دارم. خیلی فشار میارم تا دفع کنم یا 2-3 بار دستشویی میرم تا بتونم کامل دفع کنم.
تو این 1 سال چند بار بیشتر خونریزی از مقعد نداشتم.(خون قرمز روشن)
دردی ندارم.سوزش هم خیلی کم هر از گاهی دارم.
تو این مدت برام مشکلی ایجاد نکرده. ولی یه نگرای ایجاد کرده که دقیق نمیدونم مشکلم چیه!
لطفا راهنماییم میکنین که اسم این بیماری چیه؟ علل بوجود اومدنش چیه؟ به چه دکتری باید مراجعه کنم؟ راه های درمانش به چه شکله؟ روش درمان خانگی داره؟(چقد روش درمان خانگی جوابگو هست, بشدت از عمل و لیزر ترس دارم بخاطره همین یکی از دلایل دکتر نرفتنم هست, یکی هم اینکه این مسئله تو خونه رو نمیتونم با کسی در میان بذارم برام اذیت کنندس)
لطفا کمکم کنین!

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر (هموروئید)

با سلام طبق توضیحاتی که دادید احتمالا شما به بواسیر خارجی مبتلا شده اید وحتما باید نسبت به درمانش اقدام کنید بهتر است ترس وخجالت را کنار بزارید چون این یه بیماریه رایجی است که خیلی ها در جامعه گرفتارش میشوند یکیشون هم شما پس بهتر است مشکل خود را با مادرتان در میان بزارید وتشریف بیارید تا در یک جلسه نسبت به درمانش اقدام شود به شما بعد از درمان آموزشهایی خواهم داد که دیگر به بواسیر مبتلا نشوید

پاسخ
سمیرا

با سلام.من رابطه مقعدی دارم و اخیرا همراه با رابطه خونریزی زیادی مشاهده کردم بعد از بررسی متوجه شدم که زایده ای از مقعد بیرون زده که شاید علت خونریزی همون هست.میخواستم ببینم بواسیره؟ و این زایده بدون لیزر با درمان خانگی قابل رفع شدن هست؟ در ضمن درد ندارم و یبوست هم نیستم که موقع دفع اذیت بشم

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر (هموروئید)

با سلام حتما باید تشریف بیارید تا معاینه شوید توضیحات شما برای تشخیص بنده کامل نیست

پاسخ
روشش فقط همینه

سلام عزیزان، من هموروئید درجه 4 داشتم حتی با خونریزی شدید... اصلا تمایل به جراحی نداشتم اما حتی نمیشد بشینم:( خدارو شکر بهتر شد با این روش که سعی کردم هر روز بیرون روی داشته باشم و موقع اجابت مزاج اصلا فشار نیارم. شما هم از این روش استفاده کنین و هر روز بیرون روی داشته باشین انشاا... شما هم بهبود پیدا کنین با این روش مدفوع سخت نمیشه و فشار برداشته میشه و کم کم روده ها منظم کار میکنن و عادت میکنن به هر روز یا حتی روزی چند بار بهتر. بهتر اینه اول صب باشه... یا حق

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر (هموروئید)

با سلام با تشکر از تجربه ای که در اختیار دوستان قرار داده اید البته یکی از روشهای پیشگیری از ابتلا به بواسیر همینی است که شما میفرمائید که بنده هم در سایت به آن اشاره کرده ام اما صرفا برای درمان کامل نمیباشد

پاسخ
پریسا

خسته نباشید من از ارومیه هستم میخواستم بپرسم ارومیه هم از این جراحی بدون عمل داره من هم بواسیر دارم چند ساله ودکتر رفتم گفته بیرون بواسیرم باتشکر

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر (هموروئید)

با سلام متاسفانه من همکاری در ارومیه جهت درمان بواسیر نمیشناسم اگر انجا کسیرا پیدا نکردید تشریف بیارید تهران تا در یک جلسه کمتر از یک ساعت تحت درمان قرار بگیرید وبعد از عمل هم میتوانید به شهر خود باز گردید بدون اینکه نیاز به بستری شدن داشته باشید

پاسخ
بابک

دکتـــــر ســـــلاݥ

نزدیک به سه ماه خون از مقعدم میومد و گاهی قطع میشد الان هم خون میاد هم درد دارم نزدیک به سه هفتس ک اینجوریم چون داییام بواسیر داشتن گفتم شاید ارثـــــی باشه نظر شما چیه و اگه با دارو خوب میشم لطفا بگید و اگه نه با کمال میل به مطب مراجعه میکنم چون نه ترس از لیزر دارم نه از بیماریم شاید برای همه اتفاق بیوفته من ک نمیتونم ۳ سال یا ۱۰ سال خودمو عذاب بدم مثل دوستایی ک نظر دادن. ممنون دڪــــــــــٺر

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر (هموروئید)

با سلام احتمالا شما به بواسیر همراه شقاق مبتلا شده اید وحتما باید تشریف بیارید تا معاینه شوید تا از شرایط مشکل شما مطلع شوم تا بهترین روش درمانی را به شما پیشنهاد بدهم

پاسخ
امیر

باسلام.بنده نزدیک 20 روزه ک موقع مدفوع درناحیه مقعد به یک بیرون زدگی بواسیر دچار شدم که هیچ عارضه دردوخونریزی نداشته .آیا در آینده به دردو خونریزی مبتلا هم میشم .خواهشا را درمان چیست

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر (هموروئید)

با سلام باید شما را معاینه کنم و شرایط شما را بررسی کنم تا بتوانم نظر قطعی به شما بدهم

پاسخ
عارف

سلام بنده 30 سالمه یکی دو سالی یبوست طولانی مدت داشتم تقریبا چند وقت یک بار از مقعدم خون میچکید کلونوسکپی انجام دادم مشخص شد که زائده گوشنی در انتهای مقعد دارم که هنگام دفع بیرون زدگی دارد ولی در حالت عادی بیرون زدگی ندارد بعضی مواقع با خارش و سوزش شدید هم مواجه میشم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم ؟

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بیماریهای نشیمنگاه

با سلام جای نگرانی نیست تشریف بیارید تا در یک جلسه در کمتر از یک ساعت مشکل شما برطرف شود

پاسخ
رامین

باسلام 36سال سن دارم هرازگاهی درطول ماه دردی بعدازاجابت مزاج احساس میکنم وسوزش دورمعقد دارم روی باسنم جوش میزنه بطوری که سوزش بیضه وآلت تناسلیمو درگیرمیکنه ازلحاظ مالی ضعیفم واقعأ خسته شدم حتی بعضی اوقات نمیتونم بشینم لطف کنید هزینه عمل چقدره وبراعمل بکجا مراجعه کنم آیاعمل لیزربدون بازگشت میباشد ممنون لطفأ به میلم جواب وارسال نمائید

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بیماریهای نشیمنگاه

با سلام متاسفانه توضیحات شما برای تشخیص مشکلتان کافی نیست در صورت تمایل برای تشخیص قطعی ودرمان مناسب تشریف بیارید تا معاینه شوید

پاسخ
آرش

سلام، ٢ روزه كه يه تيكه گوشت به اندازه لوبيا ، احساس ميكنم كه داخلش مايع مانند باشه، دور مقعدم در اومده، با هر تكون خوردني درد شديدي ميگيره، نظرتون رو ميتونم بپرسم ؟. نياز به مراجعه هستش ؟

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر (هموروئید)

با سلام حتما باید مراجعه کنید مشکل شما در کمتر از یک ساعت قابل درمان میباشد

پاسخ
فیصل

سلام من حدود دوسال مشکل مقعد دارم خارش درد زیادی دارم سعی کردم با شما تماس بگیرم ولی جواب ندادین لطفآ راهنمایی کنید

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر (هموروئید)

با سلام حتما باید مراجعه کنید تا معاینه شوید تا مشکلتان بررسی شود وبعد از آن نسبت به درمان اقدام شود

پاسخ
وجیهه جعفری

باسلام وخسته نباشیدمن ازسال۸۳که واسه بواسیرمراجعه کردم به دکتروگفتن بایدعمل کنم راستش واقدام نکردم چون شنیدم که دردشدیدی داره عملش وحتی ممکنه عودکنه بنابراین وضعم خیلی بدترشده هرچندوقتی دستشوییم سفت میشه که بافشارشدیدبه مقعدم باعث میشه که باوجوداحساس ونیازبه دستشویی رفتن اصلامدفعوم دفع نمیشه حتی راه خروج ادرارم بسته بشه یبارم راهی بیمارستان شدم امامعاینه کردن چندتاپماددادن وگفتن داخل اب گرم بشینم مردموزنده شدم تابالاخر دستشویی کردم البته باورودچندمایع ملین به داخل مقعدم حالانمیدونم چیکارکنم هرچندوقتی ماهی دوباراینطوری میشه وبازوروفشاربعدازخروج مدفوع دردشدیدی درناحیه مقعدم دارم که حتی نمیتونم بشینم جدیداتاتوکمرم دردمیگیره تیرمیکشه امادردبعدازعمل بواسیرمانع ازمراجعه م به دکترمیشه خواستم بدونم بادارورفع میشه یاحتمابایدعمل بشه واگربالیزرعمل بشه هزینه ش چقدرهس باتشکرشبتون بخیر.

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر (هموروئید)

با سلام اول از همه باید خدمتتان عرض کنم روشی که من برای جراحی بواسیر استفاده میکنم بدون درد وخون ریزی با بی حسی موضعی انجام میشود که به طور کامل در سایت توضیح داده ام مورد بعدی اینکه شما باید تشریف بیارید تا معاینه شوید تا بهترین روش درمانی موثر برای شما را خدمتتان عرض کنم

پاسخ
amir

سلام وقت شما بخیر, آقای دکتر من بواسیر نوع 4دارم و شدیدا خجالتی هستم, از طریق درمان خانگی میتونم نتیجه بگیرم, اگه ممکنه بیشتر راهنماییم کنید ک واسه درمان سریع و بهتر چکار کنم, حتی از بیان این دردم به خانواده هم خجالت میکشم, این همه مریضی هست اخه چرا بواسیر ک حتی روت نشه بیان کنی!!!!!

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر (هموروئید)

با سلام بواسیر درجه 4را با لیزر و استپلر به راحتی میتوان درمان کرد اگر شما خجالت را زود تر کنار میذاشتید قبل از اینکه به بواسیر درجه 4مبتلا بشید در همان روزهای اول میتوانستید با روشهای درمان خانگی نسبت به رفع مشکلتان اقدام کنید

پاسخ
فاطمه

سلام یه چیز کوچیک گرد از مقعدم بیرونه ولی نه کامل هیچ دردی ندارم اما دو سه سالی هست که یبوست دارم . به نظر شما چی میتونه باشه میترسم

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر (هموروئید)

با سلام احتمالا شما به بواسیر مبتلا شده اید در صورت تمایل تشریف بیارید جهت معاینه وبرسی بیشتر

پاسخ
sahar

با سلام خدمت شما
من در دوران بارداريم يه زائده در معقدم بيرون زد ومعقدم از داخل زخم شدو موقع اجابت درد و خونريزى زيادى داشتم ، زمانيكه پسرم به دنياآمد اين بيرون زدگى ديگر درست نشد و باز موقع اجابت درد زيادى داشتم به دكتر مراجعه كردم به من شياف آنتى هموروئيد و شياف گلسيرينه بزرگسالان داد، من خيلى درد و زجر ميكشم هنوزم كه پسرم ١٤ سالش شده من اين مشكل را دارم، اون بيرون زدگى كه به گوشت اضافه تبديل شده و چه يبوست باشم يا نباشم اون بيرون زدگى هست، اما زخم داخلى در ماه به مدت ١٠ روز هست كه با دارو خوب ميشه اما باز ماه بعد به وجود مىايد كه من از درد نه ميتوانم بنشينم نه بلند شوم حتى سرفه يا عطسه هم نميتوانم بكنم از دردى كه از معقد دارم، خيلى زجر ميكشم ، ايا با ليزر اين زخم واون گوشت اضافه درست ميشود؟؟؟

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر (هموروئید)

با سلام شما احتمالا به هموروئید و شقاق مبتلا هستید و مشکل شما در بیشتر زنان باردار شایع است وحتما باید عمل شوید من مشکل شما را در یک جلسه در کمتر از یک ساعت با لیزر میتوانم درمان کنم در صورت تمایل تشریف بیارید کلینیک

پاسخ
رقیه

سلام خسته نباشید مدتی هس بعد هر بار دفع مدفوع درد شدیدی در ناحیه مقعد احساس میکنم ولی هیچ برجستگی بیرون نزده و خونریزی هم نداشته ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بیماریهای نشیمنگاه

با سلام احتمالا شما به شقاق یا فیشر مبتلا هستید جهت معاینه وتشخیص قطعی تشریف بیارید

پاسخ
ys45

سلام خسته نباشیدمن حدود۳ساله دچاره بواسیرشدم زیاددکتررفتم وانواع داروهارااستفاده کردم اما فایده ای نداشت بعضی وقت ها خیلی درد دارم وبزرگ میشه وبعضی وقت کوچک هست میخوام بدونم چه جوری عمل یالیزر انجام بدم که اصلا دردنداشته باشه ویک کودک شیرخوارهم دارم وازاستان یزد خواهش میکنم راه نماییم کنیم با تشکر

پاسخ
کلینیک تخصصی درمان بواسیر (هموروئید)

با سلام جای نگرانی نیست در صورت تمایل تشریف بیارید تا در یک جلسه کمتر از یک ساعت با لیزر نسبت به درمان شما اقدام شود

پاسخ
برچسب ها :