1394/06/26 13:46

یبوست

اگر مبتلا به یبوست هستید و به این بیماری گوارشی گرفتارید، باید آگاه باشید که این تنها شما نمی باشید که این بیماری را دارید بلکه یبوست یکی از رایج ترین بیماریهای گوارشی می باشد. تقریبا ۱۵ تا ۲۰ درصد از مردم دنیا به این بیماری میتلا می شوند و زنان بیشتر از مردان در معرض آن قرار دارند. یبوست قادر ایست به صورت های متفاوتی ظاهر شود: امکان دارد دیر به دیر شکم تان کار کند، نفخ کند و حس سنگینی داشته باشید. ممکن است مدفوع شما محکم و خشک شود به گونه ای که دفع آن دشوار و حتی دردآور باشد یا احتمال دارد هر دو مشکل با هم پیش بیاید.

فرض کنیم که شما به بیماری یبوست مبتلا می باشید و در حال مراجعه به پزشک می باشید تا برای درمان یبوست اقدام کنید. یبوست زندگی تان را مختل می کند و درد به سراغتان می آید. شکم درد، نفخ و احساس ناراحتی می کنید. امکان دارد دو یا سه روز یا شاید هم یک هفته ای شکمتان کار نکند و خسته و کلافه شوید. شما تنها می خواهید به زندگی نرمال برگردید. اگر این حالت یک ماه یا بیشتر طول بکشد شما به یبوست مزمن گرفتار می باشید.

درمان یبوست
آگهی های مختلفی را مشاهده می کنید که همه می خواهند داروهایی را به شما بفروشند که خودتان قادرید آنها را بدون نسخه از داروخانه بخرید و مدعی هستند که راه حل بیماری یبوست اند و با استفاده آن ها از دست این بیماری خلاص می شوید. احتمالا بعضی از آنها را نیز آزمایش کنید و به طور موقت تاثیر گذار باشند اما با این حال هنوز بیماریتان سر جایش است و کاملا مداوا نشده است. هنگامی که پیش پزشک می روید، از یک چیز مطمئن هستید و آن این است که درد دارید و چیزی می خواهید تا شما را بهتر کند. احتمالا ندانید آیا یبوست مزمن دارید یا نه و اصلاً یبوست مزمن چیست؟ عوض کردن رژیم غذایی به خودی خود تقریبا به ۳۰ درصد از بیماران کمک می کند. در باره بقیه، ضروری است که بعد از مشخص شدن یبوست کارهای پزشکی نیز انجام شود که یکی از آنها نوشتن داروهای حجم دهنده مدفوع می باشد. همینطور احتمالا ندانید که یبوست می تواند علل بسیاری داشته باشد یا اینکه ندانید چطور و با چه کارهایی بیماریتان را درمان کنید. مطالب این سایت به شما یاری می رساند علت های یبوست تان را بدانید، این سایت مطلب هایی در اختیارتان می گذارد که وقتی نزد پزشک می روید با او در میان بگذارید و راهکارهایی ارائه می کند که با کارگیری از آنها بتوانید بر این بیماری ناراحت کننده غالب شوید.

 
تعیین وقت اینترنتی
نام
تلفن شما (الزامی)
پیام شما
ارتباط با ما
    میدان ونک، خ ملاصدرا، خ پردیس شرقی، ساختمان پردیسان، پلاک 14، طبقه 5  جواب دهی تلفن همه روزه از 9 صبح تا 9 شب
مراجعه و پذیرش حضوری فقط با تعیین وقت قبلی
نظر شما درباره این مطلب
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :