1394/06/26 12:02

درمانی برای فیشر

دربعضی از افراد « وجود درد شدید ویا سوزش بهنگام دفع و حتی پس از دفع را در لبه مقعد ، که گاهی همراه با کمی خونریزی باشد » به جوش مقعدی تعبیر می شود و زمانیکه نزد پزشک نیزمراجعه می نمایند، اظهار میدارند که دچار جوش مقعدی شده اند. البته بیماران به فیستول مقعدی و همچنین گاهی به سینوس مویی نیز ، جوش مقعدی میگویند ولی در ۹۹% موارد پس از معاینه ،معلوم میشود که این افراد دچار زخم شقاق یا همان فیشر هستند.
رعایت مصرف آب ۸ تا۱۰ لیوان آب ، مصرف غذاهای گیاهی فراوان بخصوص گل کلم وکرفس و نخود فرنگی وانواع گیاهان دارای فیبر فراوان ،استفاده ار ملین مناسب ، رفع استرس های روحی ،...

استفاده از بوتاکس برای از بین بردن اسپاسم عضله اسفنکتر داخلی مقعد (اسپاسم یعنی انقباض شدید که علاوه بر ایجاد درد ، مانع خونرسانی و مانع ترمیم زخم شقاق نیز میشود ) که باعث افزایش خونرسانی به محل زخم شقاق شده و برای یک ترمیم صحیح واسا سی بسیار موثر میباشد.

درمان با بوتاکس یک روش انقلابی وبسیار آسان و سریع و کاملاً سرپایی و در یک مرحله ،انجام میگردد و در سراسر جهان بخصوص در آمریکا و اروپا بطور گسترده ای انجام میگیرد و فاقد هر گونه عارضه ای میباشد.

  

تعیین وقت اینترنتی
نام
تلفن شما (الزامی)
پیام شما
ارتباط با ما
    میدان ونک، خ ملاصدرا، خ پردیس شرقی، ساختمان پردیسان، پلاک 14، طبقه 5  جواب دهی تلفن همه روزه از 9 صبح تا 9 شب
مراجعه و پذیرش حضوری فقط با تعیین وقت قبلی
نظر شما درباره این مطلب
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :